preskoči na sadržaj

Osnovna škola Plaški

Login

  

  

Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Idemo u srednju!!!

Priloženi dokumenti:
Publikacija redovni.pdf

Raspored zvonjenja

 

 

 

SAT
0. 8:10 8:55
1. 9:00 9:45
2. 9:50 10:35
3. 10:50 11:35
4. 11:40 12:25
5. 12:30 13:15
6. 13:20 14:05
7. 14:10 14:55
Naslovnica
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Organizacija Dopunskog rada za učenike s negativnom ocjenom
Autor: Katarina Butković, 17. 6. 2019.

Dopunski rad započet će dana 19.6.2019. (srijeda) s početkom u 9:00 sati.

 

ZA DETALJE KLIKNITE  "OPŠIRNIJE"!  


Dopunski rad započet će dana 19.6.2019. (srijeda) s početkom u 9:00 sati.

Raspored održavanja dopunske nastave je sljedeći:

 

19.6.2019. (srijeda) -  početak dopunske nastave

20.6.2019. (četvrtak) - Tijelovo, neradni dan

21.6.2019. (petak) - drugi dan dopunske nastave

24.6.2019. (ponedjeljak) - treći dan dopunske nastave

25.6. 2019. (utorak)- Dan državnosti, neradni dan

26.6.2019. (srijeda) - četvrti dan dopunske nastave

27.6.2019. (četvrtak) - peti dan dopunske nastave

 

Popis učenika koji su upućeni na pohađanje dopunske nastave:

  1. Lucijano Bašić – Engleski jezik (5.a razred)
  2. Lucija Hudorović – Matematika, Engleski jezik (5.a razred)
  3. Marko Josipović – Matematika, Engleski jezik (5.a razred)
  4. Gabriel Jakovčić – Matematika (5.b razred)
  5. Angelina Latas – Matematika (5.b razred)
  6. Rea Šabanagić – Matematika (5.b razred)
  7. Benjamin Šabanagić – Engleski jezik, Povijest (5.b razred)
  8. Stjepan Grdić – Matematika (6. razred)
  9. Tamara Vrcelj – Matematika (6. razred)
  10. Sebastijan Jaskić – Matematika, Engleski jezik (6. razred)
  11. Toni Jurkić – Matematika, Engleski jezik – (6. razred)
  12. Ana Borš – Matematika (7.razred)
  13. Andrea Gubo – Matematika (7.razred)
  14. Marino Vuković – Matematika (7.razred)
  15. Helen Matić – Matematika, Kemija (8.razred)
  16. Dorijan Klicić – Matematika (8.razred)
  17. Mihael Pejić – Matematika (8.razred)

 

S rasporedom održavanja po skupinama i predmetima učenici će biti obaviješteni prvi dan dopunske nastave u srijedu 19.6.2019. u 9:00 sati.

 

 

Ravnatelj škole:

Vlatko Kulić, mag.



Priloženi dokumenti:
Dopunski_rad-obavijest.docx (54.69 KB)


[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju